Gitara elektryczna

GITARA ELEKTRYCZNA

Gitara elektryczną jest wspaniałym instrumentem, sprawiającym niesamowitą radość z gry. Zawsze chciałeś zagrać jak AC/DC, Led Zeppelin, Guns N’ Roses czy Red Hot Chili Peppers? A może chciałbyś poznać styl gry takich mistrzów gitary jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, David Gilmour lub B.B. King? W naszej szkole pomożemy Ci zrealizować Twoje muzyczne marzenia.

 

PROGRAM

Nauka w Guitarschool.pl odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Dla młodzieży i dorosłych program podzielony jest na poziomy (od 1 do 8) w zależności od stopnia zaawansowania. Oferujemy również kurs dla dzieci (poziom KIDS). Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych. Wiemy, że muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jeśli masz doświadczenie z instrumentem i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać nauki od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej nauczyciel oceni Twoje umiejętności oraz zaproponuje odpowiedni poziom.

Zapraszamy:

  • Osoby początkujące bez wcześniejszego kontaktu z instrumentem
  • Osoby, które grały wcześniej na gitarze i chcą wrócić do muzyki po przerwie
  • Osoby z doświadczeniem, które na pewnym etapie nauki zatrzymały się i potrzebują profesjonalnych lekcji z zakresu teorii, techniki gry, rytmu, artykulacji czy improwizacji.
  • Osoby grające zawodowo, które potrzebują specjalistycznych umiejętności czy konkretną wiedzę (np. harmonia jazzowa, technika fingerstyle)

 


MATERIAŁY SZKOLENIOWE

W Guitarschool.pl po każdej lekcji otrzymasz materiały, które są podsumowaniem zajęć.