Nauka śpiewu Nauka śpiewu i emisji głosu

WOKAL

Jak głosi klasyk: “Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej”. My zdecydowanie jesteśmy za pierwszą opcją 🙂 Ludzki głos to wspaniały instrument, którym obdarzyła nas natura. Poprzez śpiew wyrażamy emocje, ukazujemy naszą wrażliwość i osobowość. Odkryj siłę i potencjał swojego głosu! Mamy konkretny plan jak to zrobić – jesteśmy przekonani, że pod okiem profesjonalnego nauczyciela już po pierwszych kilku zajęciach rozwiniesz skrzydła.

 

  • Zawsze marzyłeś o śpiewaniu, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok?
  • Uczysz się śpiewu od jakiegoś czasu, ale zatrzymałeś się w miejscu i potrzebujesz wsparcia profesjonalnego nauczyciela?

Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą lub zaawansowaną – w naszej szkole pomożemy Ci zrealizować Twoje muzyczne marzenia. Umów się na bezpłatną lekcję próbną. Zadzwoń lub napisz już dziś. Zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu w Warszawie 🙂

 

OGŁOSZENIE
Z UWAGI NA SYTUACJĘ Z KORONAWIRUSEM – OBECNIE NIE PROWADZIMY ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH W STACJONARNEJ SZKOLE W WARSZAWIE.


Jak wyglądają lekcje i czego możesz się nauczyć?

W nauce śpiewu najbardziej efektywne są indywidualne lekcje z nauczycielem. Taką formę zajęć szczególnie polecamy osobom początkującym, które potrzebują 100% uwagi nauczyciela. Dzięki temu unikniesz powielania błędów i utrwalania złych nawyków. Doświadczony nauczyciel na każdym etapie będzie monitorować Twój rozwój oraz udzielać cennych wskazówek.

W programie:

  • Profesjonalne lekcje przy akompaniamencie pianina i podkładów muzycznych
  • Techniki emisji głosu
  • Praca nad barwą, dynamiką i artykulacją
  • Ćwiczenia poszerzające rejestr i skalę głosu
  • Interpretacja utworów wokalnych
  • Przygotujemy Twój głos do wybranego przez Ciebie repertuaru
  • Organizujemy wieczorki koncertowe, dzięki którym nasi uczniowie mogą zdobyć pierwsze doświadczenia sceniczne

Nauka śpiewu i emisji głosu odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Program podzielony jest na poziomy w zależności od stopnia zaawansowania. Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych 🙂

 

 


Jak zapisać się na zajęcia?

Na początek – zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Poznaj nauczyciela oraz miejsce, w którym będziesz się uczyć. Na pierwszym spotkaniu opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my przedstawiamy program nauki śpiewu dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności.

Zapisz się na lekcję próbną już dziś! Napisz do nas lub zadzwoń. Zaproponuje wygodny dla Ciebie termin.

tel: 792 402 412

Zajęcia prowadzimy w tygodniu od 8:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

Gwarantujemy, że nauka śpiewu w naszej szkole to świetna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 


NAUCZYCIEL

     Kurs nauki śpiewu prowadzi wokalistka Karolina Charko.

Karolina Charko szerszej publiczności dała się poznać w programach telewizyjnych tj. “The Voice of Poland” w grupie Ani Dąbrowskiej czy “Must Be The Music”. Jej talent doceniło wielu czołowych polskich artystów m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, z którymi miała przyjemność współpracować. Występowała również w chórkach m.in. na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki.