Nauka śpiewu Nauka śpiewu i emisji głosu

WOKAL

Jak głosi klasyk: „Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej”. My zdecydowanie jesteśmy za pierwszą opcją 🙂 Ludzki głos to wspaniały instrument, którym obdarzyła nas natura. Poprzez śpiew wyrażamy emocje, ukazujemy naszą wrażliwość i osobowość. Odkryj siłę i potencjał swojego głosu! Mamy konkretny plan jak to zrobić – jesteśmy przekonani, że pod okiem profesjonalnego nauczyciela już po pierwszych kilku zajęciach rozwiniesz skrzydła.

 

  • Zawsze marzyłeś o śpiewaniu, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok?
  • Uczysz się śpiewu od jakiegoś czasu, ale zatrzymałeś się w miejscu i potrzebujesz wsparcia profesjonalnego nauczyciela?

Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą lub zaawansowaną – w naszej szkole pomożemy Ci zrealizować Twoje muzyczne marzenia. Umów się na bezpłatną lekcję próbną. Zadzwoń lub napisz już dziś. Zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu w Warszawie 🙂

 


Jak wyglądają lekcje i czego możesz się nauczyć?

W nauce śpiewu najbardziej efektywne są indywidualne lekcje z nauczycielem. Taką formę zajęć szczególnie polecamy osobom początkującym, które potrzebują 100% uwagi nauczyciela. Dzięki temu unikniesz powielania błędów i utrwalania złych nawyków. Doświadczony nauczyciel na każdym etapie będzie monitorować Twój rozwój oraz udzielać cennych wskazówek.

W programie:

  • Profesjonalne lekcje przy akompaniamencie pianina i podkładów muzycznych
  • Techniki emisji głosu
  • Praca nad barwą, dynamiką i artykulacją
  • Ćwiczenia poszerzające rejestr i skalę głosu
  • Interpretacja utworów wokalnych
  • Przygotujemy Twój głos do wybranego przez Ciebie repertuaru
  • Organizujemy wieczorki koncertowe, dzięki którym nasi uczniowie mogą zdobyć pierwsze doświadczenia sceniczne

Obecnie ze względu na epidemię koronawirusa prowadzimy tylko lekcje online. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda taka forma lekcji to KLIKNIJ TUTAJ.


Nauka śpiewu i emisji głosu odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Program podzielony jest na poziomy w zależności od stopnia zaawansowania. Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych 🙂

 

 


Jak zapisać się na zajęcia?

Na początek – zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Poznaj nauczyciela oraz miejsce, w którym będziesz się uczyć. Na pierwszym spotkaniu opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my przedstawiamy program nauki śpiewu dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności.

Zapisz się na lekcję próbną już dziś! Napisz do nas lub zadzwoń. Zaproponuje wygodny dla Ciebie termin.

tel: 792 402 412

Zajęcia prowadzimy w tygodniu od 8:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

Gwarantujemy, że nauka śpiewu w naszej szkole to świetna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 


NAUCZYCIEL

     Kurs nauki śpiewu prowadzi wokalistka Karolina Charko.

Karolina Charko szerszej publiczności dała się poznać w programach telewizyjnych tj. „The Voice of Poland” w grupie Ani Dąbrowskiej czy „Must Be The Music”. Jej talent doceniło wielu czołowych polskich artystów m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, z którymi miała przyjemność współpracować. Występowała również w chórkach m.in. na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki.