Gitara akustyczna

GITARA AKUSTYCZNA

Gitara akustyczna jest niezwykle uniwersalnym instrumentem. Usłyszysz ją w różnych stylach muzycznych takich jak blues, rock, pop, folk, country jazz czy nawet metal.  Zajęcia skierowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zawsze marzyłeś, aby zagrać „I Wish You Where Here” albo „Tears in Heaven”? A może chciałbyś spotkać się ze znajomymi i wspólnie pojamować akustycznego bluesa? W naszej szkole pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

 

PROGRAM 

Nauka w Guitarschool.pl odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Dla młodzieży i dorosłych program podzielony jest na poziomy (od 1 do 8) w zależności od stopnia zaawansowania. Oferujemy również kurs dla dzieci (poziom KIDS). Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych. Wiemy, że muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jeśli masz doświadczenie z instrumentem i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać nauki od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej nauczyciel oceni Twoje umiejętności oraz zaproponuje odpowiedni poziom.

 Zapraszamy:

  • Osoby początkujące bez wcześniejszego kontaktu z instrumentem
  • Osoby, które grały wcześniej na gitarze i chcą wrócić do muzyki po przerwie
  • Osoby z doświadczeniem, które na pewnym etapie nauki zatrzymały się i potrzebują profesjonalnych lekcji z zakresu teorii, techniki gry, rytmu, artykulacji czy improwizacji.
  • Osoby grające zawodowo, które potrzebują specjalistycznych umiejętności czy konkretną wiedzę (np. harmonia jazzowa)

 


MATERIAŁY SZKOLENIOWE

W Guitarschool.pl po każdej lekcji otrzymasz materiały, które są podsumowaniem zajęć.