Gitara akustyczna Nauka gry na gitarze akustycznej / Warszawa Mokotów

GITARA AKUSTYCZNA

Gitara akustyczna jest niezwykle uniwersalnym instrumentem. Usłyszysz ją w różnych stylach muzycznych takich jak blues, rock, pop, folk, country jazz czy nawet metal.  Zajęcia skierowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zawsze marzyłeś, aby zagrać „I Wish You Where Here” albo „Tears in Heaven”? A może chciałbyś spotkać się ze znajomymi i wspólnie pojamować akustycznego bluesa? W naszej szkole pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

 

PROGRAM 

Nauka w Guitarschool.pl odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Dla młodzieży i dorosłych program podzielony jest na poziomy w zależności od stopnia zaawansowania. Oferujemy również kurs dla dzieci. Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych. Wiemy, że muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

 

Jeśli masz doświadczenie z instrumentem i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać nauki od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej nauczyciel oceni Twoje umiejętności oraz zaproponuje odpowiedni poziom.

 Zapraszamy:

  • Osoby początkujące bez wcześniejszego kontaktu z instrumentem
  • Osoby, które grały wcześniej na gitarze i chcą wrócić do muzyki po przerwie
  • Osoby z doświadczeniem, które na pewnym etapie nauki zatrzymały się i potrzebują profesjonalnych lekcji z zakresu teorii, techniki gry, rytmu, artykulacji czy improwizacji
  • Osoby grające zawodowo, które potrzebują specjalistycznych umiejętności czy konkretną wiedzę (np. harmonia jazzowa, technika fingerstyle, komponowanie i aranżacja)

 


 NAUCZYCIEL

     Kurs gitary akustycznej prowadzi Piotr Słapa

Piotr Słapa gitarowe rzemiosło doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. Jest autorem ponad 40 instrumentalnych kompozycji. Występował obok światowej sławy artystów takich jak: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Jon Gomm, Joscho Stephan, Marek Napiórkowski czy Krzysztof Pełech. Jest również cenionym promotorem oraz instruktorem gitary w Polsce. Od marca 2008 r. związany z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej.