Gitara elektryczna Nauka gry na gitarze elektrycznej

GITARA ELEKTRYCZNA

Gitara elektryczną jest wspaniałym instrumentem, sprawiającym niesamowitą radość z gry. Zawsze chciałeś zagrać jak AC/DC, Led Zeppelin, Guns N’ Roses czy Red Hot Chili Peppers? A może chciałbyś poznać styl gry takich mistrzów gitary jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, David Gilmour lub B.B. King?

 

Nauka gry na gitarze elektrycznej odbywa się zgodnie z profesjonalnym programem, który dobieramy do potrzeb oraz aktualnych umiejętności ucznia. Jesteśmy przekonani, że z nami zrobisz szybkie postępy, które zaobserwujesz już po kilku lekcjach gitary.

 • Zawsze marzyłeś o grze na gitarze elektrycznej, ale nie wiesz w jaki sposób zacząć naukę?
 • Podstawy gry poznałeś dawno temu, a teraz wracasz do muzyki po dłuższej przerwie?
 • Grasz już od jakiegoś czasu, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie uczysz się niczego nowego?

Niezależnie od tego na jakim jesteś  etapie – w naszej szkole pomożemy Ci zrealizować Twoje gitarowe marzenia. Umów się na bezpłatną lekcję próbną. Zapraszamy na indywidualne lekcje gitary elektrycznej w Warszawie 🙂

Sprawdź na FB opinie naszych uczniów o Guitarschool.pl

 

 

PORADNIK:
Dlaczego warto uczyć się u profesjonalnego nauczyciela gitary


Jak wyglądają lekcje i czego możesz się nauczyć?

Z doświadczenia wiemy, że w przypadku osób początkujących i średnio-zaawansowanych najbardziej efektywne są indywidualne lekcje gitary. Tylko w takiej sytuacji nauczyciel może poświecić 100% swojego czasu i uwagi. Jest to szczególnie ważne, aby monitorować postępy ucznia na każdy etapie i udzielać trafnych wskazówek. Dzięki temu unikniesz powielania błędów, które wpływają na utrwalanie złych nawyków.

Na zajęciach u nas nauczysz się:

 • Jak wygląda poprawna pozycja z instrumentem oraz ułożenie palców na gryfie gitary
 • Poznasz najważniejsze techniki gry na gitarze elektrycznej, dzięki którym zagrasz płynnie ulubione utwory
 • Nauczysz się różnych schematów rytmicznych oraz praktycznych sposobów grania profesjonalnego akompaniamentu
 • Zagrasz utwory ze słuchu – bez tabulatur, śpiewników i tutoriali
 • Przełamiemy bariery w grze kostką oraz palcami
 • Poznasz podstawy teoretyczne, które wykorzystasz, aby zrozumieć instrument i grać świadomie
 • Odkryjemy w jaki sposób grać solówki, układać własne partie oraz improwizować
 • A przede wszystkim – nauczysz się niezliczonej ilości świetnych utworów w różnych stylach takich jak blues, rock, funk, pop, folk, country czy jazz

Doświadczonych uczniów zapraszamy na specjalistyczne kursy – np. gra palcami techniką fingerstyle, teoretyczny kurs z harmonii jazzowej, komponowanie i aranżowanie utworów.


Program nauki gry na gitarze podzielony jest na poziomy, które różnią się stopniem zaawansowania. Po opanowaniu umiejętności praktycznych i teoretycznych z konkretnego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Pozytywny wynik na egzaminie nagradzany jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy. Wiemy, że dla wielu osób muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. U nas możesz uczyć się bez presji i ram czasowych 🙂

 

 

Jeśli nie jesteś osobą początkującą i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać kursu od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej ocenimy Twoje umiejętności oraz zaproponujemy odpowiedni poziom.


Jak zapisać się na zajęcia?

Na początek – poznaj nas! Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Opowiesz nam o swoich muzycznych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Sprawdzimy Twój aktualny poziom umiejętności i zaproponujemy odpowiedni program nauki gry. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na gitarze – dowiesz się jak wyglądają lekcje gitary w naszej szkole.

Na zajęciach nie musisz mieć swojego instrumentu. Na miejscu mamy gitary elektryczne i wzmacniacze, które chętnie udostępnimy. Jeśli dopiero zaczynasz naukę i nie masz jeszcze gitary – odezwij się do nas. Doradzimy w zakupie.

Zapisz się na lekcję próbną już dziś! Napisz do nas lub zadzwoń. Znajdziemy wygodny dla Ciebie termin pierwszego spotkania 🙂

tel: 792 402 412

Zajęcia prowadzimy w tygodniu od 8:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

Gwarantujemy, że lekcje gitary elektrycznej w naszej szkole to świetna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 


 NAUCZYCIEL

     Kurs gitary elektrycznej prowadzi Piotr Słapa

Piotr Słapa gitarowe rzemiosło doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. Jest autorem ponad 40 instrumentalnych kompozycji. Występował obok światowej sławy artystów takich jak: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Jon Gomm, Joscho Stephan, Marek Napiórkowski czy Krzysztof Pełech. Jest również cenionym promotorem oraz instruktorem gitary w Polsce. Od marca 2008 r. związany z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej.