Gitara elektryczna Nauka gry na gitarze elektrycznej

GITARA ELEKTRYCZNA

Gitara elektryczną jest wspaniałym instrumentem, sprawiającym niesamowitą radość z gry. Zawsze chciałeś zagrać jak AC/DC, Led Zeppelin, Guns N’ Roses czy Red Hot Chili Peppers? A może chciałbyś poznać styl gry takich mistrzów gitary jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, David Gilmour lub B.B. King?

 

UWAGA!
OBECNIE PROWADZIMY TYLKO LEKCJE ONLINE

 

Nauka gry na gitarze elektrycznej odbywa się zgodnie z profesjonalnym programem, który dobieramy do potrzeb oraz aktualnych umiejętności ucznia. Jesteśmy przekonani, że z nami zrobisz szybkie postępy, które zaobserwujesz już po kilku lekcjach gitary.

 • Zawsze marzyłeś o grze na gitarze elektrycznej, ale nie wiesz w jaki sposób zacząć naukę?
 • Podstawy gry poznałeś dawno temu, a teraz wracasz do muzyki po dłuższej przerwie?
 • Grasz już od jakiegoś czasu, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie uczysz się niczego nowego?

Niezależnie od tego na jakim jesteś  etapie – w naszej szkole pomożemy Ci zrealizować Twoje gitarowe marzenia. Umów się na bezpłatną lekcję próbną. Zapraszamy na indywidualne lekcje gitary elektrycznej w Warszawie 🙂

Sprawdź na FB opinie naszych uczniów o Guitarschool.pl

 

 

PORADNIK:
Dlaczego warto uczyć się u profesjonalnego nauczyciela gitary

 


Jak wyglądają lekcje i czego możesz się nauczyć?

Z doświadczenia wiemy, że w przypadku osób początkujących i średnio-zaawansowanych najbardziej efektywne są indywidualne lekcje gitary. Tylko w takiej sytuacji nauczyciel może poświecić 100% swojego czasu i uwagi. Jest to szczególnie ważne, aby monitorować postępy ucznia na każdy etapie i udzielać trafnych wskazówek. Dzięki temu unikniesz powielania błędów, które wpływają na utrwalanie złych nawyków.

Na zajęciach u nas nauczysz się:

 • Jak wygląda poprawna pozycja z instrumentem oraz ułożenie palców na gryfie gitary
 • Poznasz najważniejsze techniki gry na gitarze elektrycznej, dzięki którym zagrasz płynnie ulubione utwory
 • Nauczysz się różnych schematów rytmicznych oraz praktycznych sposobów grania profesjonalnego akompaniamentu
 • Zagrasz utwory ze słuchu – bez tabulatur, śpiewników i tutoriali
 • Przełamiemy bariery w grze kostką oraz palcami
 • Poznasz podstawy teoretyczne, które wykorzystasz, aby zrozumieć instrument i grać świadomie
 • Odkryjemy w jaki sposób grać solówki, układać własne partie oraz improwizować
 • A przede wszystkim – nauczysz się niezliczonej ilości świetnych utworów w różnych stylach takich jak blues, rock, funk, pop, folk, country czy jazz

Doświadczonych uczniów zapraszamy na specjalistyczne kursy – np. gra palcami techniką fingerstyle, teoretyczny kurs z harmonii jazzowej, komponowanie i aranżowanie utworów.


Program nauki gry na gitarze podzielony jest na poziomy, które różnią się stopniem zaawansowania. Po opanowaniu umiejętności praktycznych i teoretycznych z konkretnego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Pozytywny wynik na egzaminie nagradzany jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy. Wiemy, że dla wielu osób muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. U nas możesz uczyć się bez presji i ram czasowych 🙂

 

 

Jeśli nie jesteś osobą początkującą i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać kursu od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej ocenimy Twoje umiejętności oraz zaproponujemy odpowiedni poziom.


Jak zapisać się na zajęcia?

Na początek – poznaj nas! Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Opowiesz nam o swoich muzycznych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Sprawdzimy Twój aktualny poziom umiejętności i zaproponujemy odpowiedni program nauki gry. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na gitarze – dowiesz się jak wyglądają lekcje gitary w naszej szkole.

Na zajęciach nie musisz mieć swojego instrumentu. Na miejscu mamy gitary elektryczne i wzmacniacze, które chętnie udostępnimy. Jeśli dopiero zaczynasz naukę i nie masz jeszcze gitary – odezwij się do nas. Doradzimy w zakupie.

Zapisz się na lekcję próbną już dziś! Napisz do nas lub zadzwoń. Znajdziemy wygodny dla Ciebie termin pierwszego spotkania 🙂

tel: 792 402 412

Zajęcia prowadzimy w tygodniu od 8:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

Gwarantujemy, że lekcje gitary elektrycznej w naszej szkole to świetna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 


 NAUCZYCIEL

     Kurs gitary elektrycznej prowadzi Piotr Słapa

Piotr Słapa gitarowe rzemiosło doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. Jest autorem ponad 40 instrumentalnych kompozycji. Występował obok światowej sławy artystów takich jak: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Jon Gomm, Joscho Stephan, Marek Napiórkowski czy Krzysztof Pełech. Jest również cenionym promotorem oraz instruktorem gitary w Polsce. Od marca 2008 r. związany z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej.