Ukulele Nauka gry na ukulele

UKULELE

Ten niewielki instrument podbił serca muzyków z całego świata. Hawajskie ukulele zachwyca oryginalnym brzmieniem, które w ostatnim czasie coraz częsciej można usłyszeć w popularnych utworach muzyki rozrywkowej. W praktyce możemy zagrać na nim wszystko – od prostego akompaniamentu na kilku akordach po wirtuozerskie wykonania w stylu Jake’a Shimabukuro. Opanowanie podstaw nie jest trudne – efekty widać już po pierwszych dniach ćwiczeń, a gra się bardzo przyjemnie dzięki mniejszemu naciągowi strun niż w tradycyjnej gitarze. Dzieci uwielbiają naukę na ukulele!

 

Nauka gry na ukulele oparta jest o profesjonalny program, który dopasowujemy do muzycznych zainteresowań oraz umiejętności ucznia. Nasi nauczyciele to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, pracujący od wielu lat w branży muzycznej na scenie oraz w roli wykładowców.

  • Nigdy nie grałeś na ukulele i masz ochotę spróbować?
  • Grasz już od jakiegoś czasu, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a internetowe samouczki nie są wystarczające, aby ruszyć do przodu?

Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie – wierzymy, że z nami złapiesz wiatr w żagle i zrealizujesz swoje muzyczne marzenia. Umów się na bezpłatną lekcję próbną. Zadzwoń lub napisz już dziś. Zapraszamy na indywidualne lekcje ukulele.

Sprawdź na FB opinie naszych uczniów o Guitarschool.pl

 

 

PORADNIK:
Dlaczego warto uczyć się u profesjonalnego nauczyciela


Jak wygląda program nauki i czego możesz się nauczyć?

Naszym zdaniem największe postępy gwarantują indywidualne lekcje z nauczycielem. Stawiamy na taką formę nauki – szczególnie dla osób początkujących, które muszą unikać złych nawyków na pierwszym etapie przygody z muzyką. Podczas indywidualnych lekcji gry na ukulele nauczyciel poświęci 100% swojej uwagi – będzie monitorować Twoje postępy na każdym etapie. W prosty i skuteczny sposób wytłumaczy każde zagadnienie związane z techniką gry i teorią muzyki. Jesteśmy przekonani, że postępy zauważysz już po pierwszej lekcji.

Na zajęciach u nas nauczysz się:

  • Jak prawidłowo trzymać instrument i układać palce na podstrunnicy
  • Najważniejsze techniki gry na ukulele, które wykorzystasz podczas grania ulubionych utworów
  • Patenty rytmiczne oraz praktyczne sposoby na granie profesjonalnego akompaniamentu
  • Podstawy gry palcami oraz kostką
  • Uczymy samodzielności – zagrasz utwory ze słuchu, bez tabulatur, śpiewników i tutoriali
  • Poznasz podstawy teoretyczne, które umożliwią świadomą grę na ukulele
  • A przede wszystkim – nauczysz się niezliczonej ilości świetnych utworów w różnych stylach takich jak blues, rock, pop, folk, country czy jazz

Lekcje gry na ukulele realizowane są według programu, który podzielony jest na poziomy. Zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć naukę gry od podstaw oraz średnio-zaawansowane, które potrzebują rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Po opanowaniu programu (część praktyczna i teoretyczna) z każdego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu, który premiowany jest otrzymaniu certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – wiemy, że muzyka to przede wszystkim pasja i idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. U nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych 🙂

 

 


Jak zapisać się na zajęcia?

Każdego ucznia zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną – poznaj nas! Zobaczysz naszą szkołę, opowiemy jak wygląda nauka gry na ukulele i konkretne poziomy zaawansowania. Program nauki gry dobierzemy na podstawie Twoich oczekiwań oraz aktualnych umiejętności. Przekonaj się, że nauka gry na ukulele nie jest trudna!

Nie masz jeszcze ukulele? Nie ma problemu – chętnie pomożemy w zakupie 🙂

Zapisz się na lekcję próbną już dziś! Napisz do nas lub zadzwoń. Znajdziemy wygodny dla Ciebie termin.

tel: 792 402 412

Zajęcia prowadzimy w tygodniu od 10:00 do 20:00 i w soboty od 9:00 do 14:00.

Gwarantujemy, że lekcje ukulele w naszej szkole to świetna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

 


Nie masz jeszcze ukulele? Zobacz nasz praktyczny poradnik video i dowiedz się jak wybrać idealny instrument!

♫ Gorąco zachęcamy do śledzenia naszego kanału Youtube (subskrybuj)

 


 NAUCZYCIEL

     Kurs ukulele prowadzi Piotr Słapa

Piotr Słapa gitarowe rzemiosło doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. Jest autorem ponad 40 instrumentalnych kompozycji. Występował obok światowej sławy artystów takich jak: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Jon Gomm, Joscho Stephan, Marek Napiórkowski czy Krzysztof Pełech. Jest również cenionym promotorem oraz instruktorem gitary w Polsce. Od marca 2008 r. związany z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej.