Regulamin

REGULAMIN

  1. Guitarschool.pl to szkoła, która prowadzi kursy: nauka gry na gitarze akustycznej elektrycznej, klasycznej oraz ukulele. Realizujemy autorskie kursy oraz program brytyjskiej szkoły RLS Rockschool.
  2. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a naukę można rozpocząć w dowolnej chwili.
  3. Przed rozpoczęciem pełnego kursu, uczeń może wziąć udział w 30-minutowej lekcji próbnej w promocyjnej cenie 75zł.
  4. Zajęcia nauki gry są płatne zgodnie z obowiązującymi stawkami za 1 miesiąc nauki.
  5. Płatność powinna być udokumentowana przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym wypadku zajęcia nie odbędą się.
  6. Płatność można udokumentować poprzez przesłanie dowodu wpłaty na adres mailowy  lub okazać go osobiście przed rozpoczęciem zajęć.
  7. Uczeń ma prawo odwołać raz w miesiącu zajęcia. Szkołę należy poinformować o nieobecności najpóźniej 12 godzin przed zaplanowaną wcześniej lekcją. Zostanie wyznaczony inny termin na zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
  8. W przypadku niezapowiedzianej nieobecności zajęcia nie odbędą się w innym terminie i opłata za zajęcia nie zostanie zwrócona.
  9. W przypadku odwołania zajęć z winy organizatora lub ferii zostanie wyznaczony inny termin zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
  10. Odrabianie zajęć jest możliwe tylko po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności ucznia na adres mailowy  lub telefonicznie.

 


Dane firmy:

Piotr Słapa MUSIC
ul. Werbeny 2B/1
05-500 Nowa Wola
NIP: 6462566532
REGON 386174011

 


Strona www.guitarschool.pl wykorzystuje pliki sesyjne cookie zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Więcej informacji w polityce prywatności.