Regulamin

REGULAMIN

 1. Guitarschool.pl to szkoła, która prowadzi kursy: nauka gry na gitarze, lekcje ukulele oraz nauka śpiewu. Realizujemy autorskie kursy oraz program brytyjskiej szkoły RLS Rockschool.
 2. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a naukę można rozpocząć w dowolnej chwili.
 3. Przed rozpoczęciem kursu, uczniowi przysługuje bezpłatna 30-minutowa lekcja próbna.
 4. Zajęcia nauki gry są płatne zgodnie z obowiązującymi stawkami za godzinę lekcyjną.
 5. Lekcje gitary można wykupić pojedynczo lub w pakietach (4, 8 lub 12 lekcji).
 6. Płatność powinna być udokumentowana przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym wypadku zajęcia nie odbędą się.
 7. Płatność można udokumentować poprzez przesłanie dowodu wpłaty na adres mailowy  lub okazać go osobiście przed rozpoczęciem zajęć.
 8. Uczeń ma prawo odwołać raz w miesiącu zajęcia. Szkołę należy poinformować o nieobecności najpóźniej 12 godzin przed zaplanowaną wcześniej lekcją. Zostanie wyznaczony inny termin na zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
 9. W przypadku niezapowiedzianej nieobecności zajęcia nie odbędą się w innym terminie i opłata za zajęcia nie zostanie zwrócona.
 10. W przypadku odwołania zajęć z winy organizatora lub ferii zostanie wyznaczony inny termin zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
 11. Odrabianie zajęć jest możliwe tylko po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności ucznia na adres mailowy  lub telefonicznie.

 


Strona www.guitarschool.pl wykorzystuje pliki sesyjne cookie zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Więcej informacji w polityce prywatności.