Regulamin

REGULAMIN

 1. Guitarschool.pl to szkoła, która prowadzi kursy: nauka gry na gitarze, lekcje ukulele oraz nauka śpiewu. Realizujemy autorskie kursy oraz program brytyjskiej szkoły RLS Rockschool.
 2. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a naukę można rozpocząć w dowolnej chwili.
 3. Przed rozpoczęciem kursu, uczniowi przysługuje bezpłatna 30-minutowa lekcja próbna.
 4. Zajęcia nauki gry są płatne zgodnie z obowiązującymi stawkami za godzinę lekcyjną.
 5. Lekcje gitary można wykupić pojedynczo lub w pakietach (4, 8 lub 12 lekcji).
 6. Płatność powinna być udokumentowana przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym wypadku zajęcia nie odbędą się.
 7. Płatność można udokumentować poprzez przesłanie dowodu wpłaty na adres mailowy  lub okazać go osobiście przed rozpoczęciem zajęć.
 8. Uczeń ma prawo odwołać raz w miesiącu zajęcia. Szkołę należy poinformować o nieobecności najpóźniej 12 godzin przed zaplanowaną wcześniej lekcją. Zostanie wyznaczony inny termin na zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
 9. W przypadku niezapowiedzianej nieobecności zajęcia nie odbędą się w innym terminie i opłata za zajęcia nie zostanie zwrócona.
 10. W przypadku odwołania zajęć z winy organizatora lub ferii zostanie wyznaczony inny termin zajęć w dogodnym dla ucznia terminie.
 11. Odrabianie zajęć jest możliwe tylko po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności ucznia na adres mailowy  lub telefonicznie.

 


Dane do przelewu:

Akademickie Inkubatory Przed.
Ul. Piękna 68
00-672 Warszawa

Numer konta: 46 1140 1010 0000 5158 5300 3080

W tytule przelewu proszę podać IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA oraz OPŁACANY OKRES za naukę gry.


Strona www.guitarschool.pl wykorzystuje pliki sesyjne cookie zapisywane na Twoim komputerze. Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Więcej informacji w polityce prywatności.