Gitara klasyczna Nauka gry na gitarze klasycznej / Warszawa Mokotów

GITARA KLASYCZNA

Kurs gitary klasycznej skierowany jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Nasi wykładowcy krok po krok wprowadzą Cię w świat muzyki klasycznej oraz rozrywkowej – zaczynając od nastrojowych ballad, a kończąc na niezwykle ekspresyjnym flamenco. Zapraszamy do muzycznej przygody z Guitarschool.pl!

 

PROGRAM 

Nauka w Guitarschool.pl odbywa się według specjalnie przygotowanego kursu. Dla młodzieży i dorosłych program podzielony jest na poziomy w zależności od stopnia zaawansowania. Oferujemy również kurs dla dzieci. Po zdobyciu wiedzy z odpowiedniego poziomu kursu możesz przystąpić do egzaminu. Zaliczenie egzaminu premiowane jest otrzymaniem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy – u nas możesz uczyć się bez presji czy ram czasowych. Wiemy, że muzyka to przede wszystkim pasja i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jeśli masz doświadczenie z instrumentem i chcesz podnieść swoje dotychczasowe umiejętności nie musisz zaczynać nauki od 1 poziomu. Podczas lekcji próbnej nauczyciel oceni Twoje umiejętności oraz zaproponuje odpowiedni poziom.

Zapraszamy:

  • Osoby początkujące bez wcześniejszego kontaktu z instrumentem
  • Osoby, które grały wcześniej na gitarze i chcą wrócić do muzyki po przerwie
  • Osoby z doświadczeniem, które na pewnym etapie nauki zatrzymały się i potrzebują profesjonalnych lekcji z zakresu teorii muzyki, techniki gry, rytmu, artykulacji, aranżacji utworów czy improwizacji

 


 NAUCZYCIEL

     Kurs gitary klasycznej prowadzi Piotr Słapa

Piotr Słapa gitarowe rzemiosło doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. Jest autorem ponad 40 instrumentalnych kompozycji. Występował obok światowej sławy artystów takich jak: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Jon Gomm, Joscho Stephan, Marek Napiórkowski czy Krzysztof Pełech. Jest również cenionym promotorem oraz instruktorem gitary w Polsce. Od marca 2008 r. związany z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej.