Idea

IDEA

Szkoła Guitarschool.pl powstała z myślą o Twojej muzycznej pasji. Oferujemy kursy gry na gitarze akustycznej, elektrycznej oraz klasycznej. Nasi nauczyciele to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, pracujący od wielu lat w branży muzycznej.

Program nauczania podzielony jest na poziomy zaawansowania – po ukończeniu każdego z kursów uczniowie otrzymują możliwość przystąpienia do egzaminu oraz otrzymania certyfikatu.

Naukę u nas można rozpocząć w każdym wieku, a efekty widać już po kilku tygodniach ćwiczeń. W praktyce wystarczy poświęcić godzinę dziennie, aby po krótkim czasie zagrać lub zaśpiewać pierwsze utwory. Oczywiście osiągnięcie mistrzowskiego poziomu wymaga większego nakładu pracy, jednak najważniejsze żeby była to znakomita zabawa i przyjemność.

 

Szkoła Guitarschool.pl została wyróżniona przez Magazyn Gitarzysta jako jeden z najlepszych prywatnych ośrodków edukacji muzycznej w Polsce.

 

Właśnie stoisz przed okazją zrobienia pierwszego kroku, który może zmienić Twoje życie. Muzyka to nie tylko dźwięki, to magiczny świat, gdzie jedyną granicą jest ludzka wyobraźnia. Dzięki niej znajdziesz sposób na wyrażenie siebie, spokój ducha oraz zawrzesz nowe przyjaźnie. Z nami bardzo szybko opanujesz podstawy gry lub podniesiesz dotychczasowe umiejętności. Jeśli myślisz o swojej grze bardziej profesjonalnie, zapewnimy Ci wszystkie kwalifikacje, których potrzebuje muzyk, pracujący w zawodzie.

 

POZNAJ NAS!

  • Doskonała lokalizacja. Nasza szkoła znajduje się 80m od stacji Metro Pole Mokotowskie.
  • Profesjonalny program. Zajęcia prowadzimy zgodnie z 8-poziomowym programem. Oferujemy możliwość otrzymania certyfikatu po ukończeniu każdego poziomu zaawansowania.
  • Nauka z pasją. Nasi nauczyciele to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Kochamy muzykę i chcemy się nią dzielić!
  • Przyjazny klimat i atmosfera. Guitarschool.pl jest miejscem gdzie możesz odpocząć i złapać oddech od codziennych obowiązków. W wytłumionych salkach czekają na Ciebie markowe instrumenty, wzmacniacze i sprzęt studyjny.
  • Bez ograniczeń. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rekrutacja trwa przez cały rok bez egzaminów wstępnych. Nasza szkoła jest czynna od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.
  • Bezpłatna lekcja próbna. Zapisz się na 30-minutową lekcję próbną i przekonaj się jak wygląda nauka w naszej szkole.
  • Bony prezentowe. Zaskocz swoich bliskich. Może odkryją ukryty talent do muzyki?
  • Edukacja na scenie. Pomagamy uczniom zdobyć pierwsze doświadczenia sceniczne. Organizujemy wieczorki koncertowe oraz jam session.
  • Nauka w języku polskim i angielskim.
  • Pomoc przy zakupie gitary. Jeśli nie masz jeszcze gitary to z przyjemnością doradzimy Ci w zakupie. Nasza szkoła współpracuje z dystrybutorami sprzętu muzycznego. Uczniowie zawsze mogą liczyć na 5-10% rabaty na instrumenty, wzmacniacze i akcesoria.

 

Zapraszam do wspaniałej, muzycznej przygody!
(Piotr Słapa, dyrektor Guitarschool.pl)

www.piotrslapa.com